катер відхилився від Пристані йшов за течією річки 4 години а повертався назад до тієї самої

Пристані проти течії річки 5 годин яка власна швидкість катера якщо швидкість течії дорівнює 3 км за год

Ответы на вопрос

Отвечает Кравцова Настя.
Х - собственная скорость катера
х+3 - скорость по течению
х-3 -скорость против течения
4*(х+3)=5*(х-3)
4х+12=5х-15
12+15=5х-4х
х=27 км/ч - скорость катера