Знайдіть радіус кола, довжина якого дорівнює 8p см


Ответы на вопрос

Отвечает Камалетдинова Алина.

Ответ:

Рішення

Пошаговое объяснение:

Довжина кола по формулі:

C = 2 * п * R = 8 * п

Звідси отримуємо формулу для радіуса:

R = C / (2 * п) = 8п: 2п = 4см - радіус -ВІДПОВІДЬ

Отвечает Микитин Петя.
С=2*р*R=8*p. R=C/(2*p)=8p:2p=4 см радіус