9. Тато купив крісло і стілець, заплативши завсе 970 грн. Крісло на 130грн дорожче, ніж

стілець.Скільки коштує крісло? Аскільки – стілець?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметсафин Макс.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай крісло коштує - х грн, а стілець - у грн

Складемо систему рівнянь:

{х+у= 970

{х-у=130

х=970 -у

Підставимо у друге рівняннях

970-у-у=130

2у= 840

у= 420 грн коштує стілець

Підставимо у перше рівняння у

х+ 420= 970

х=970- 420

х= 550 грн коштує крісло