два робітники можуть виконати деяку роботу за 6 годин. якщо перший робітник працюючи окремо виконає

60% роботи а потім другий ту частину роботи що залишилися то вони витратять 12 годин. скільки годин витратив би на виконання цієї роботи кожен робітник працюючи окремо? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Клишина Настя.

Ответ:

Задача составлена неверно!

Пошаговое объяснение:

За единицу возьмём объём работы.

60%=60%/100%=0,6 - часть работы.

x - время, за которое выполнит работу 1-й рабочий, ч.

y - время, за которое выполнит работу 2-й рабочий, ч.

Система уравнений:

1/x +1/y=6; 1/x=6 -1/y; x=1/((6y-1)/y)=y/(6y-1)

0,6/x +(1-0,6)/y=12; 0,6/x +0,4/y=12; 3/x +2/y=60; 3/x=60 -2/y; x=(3y)/(60y-2)

y/(6y-1)=(3y)/(60y-2)

60y²-2y=18y²-3y

42y²=-y

42y=-1

y=-1/42 - ответ не подходит по смыслу.