Допоможіть будь-ласка дуже потрібно Задача Два робітники працюючи разом можуть виконати деяку

роботу за 6 днів.За скільки днів кожен робітник самостійно зможе виконати цю роботу якщо один з них може це зробити на 5 днів швидше ніж другий.

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Каролина.

Ответ:

1)6-2=4(р)

2)5+4=9(р)