Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 9,7, а середнє арифметичне чотирьох інших чисел дорівнює

10,6. Знайдіть середнє арифметичне цих шести чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Михаил.
Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 9,7, а середнє арифметичне чотирьох інших чисел дорівнює 10,6. Знайдіть середнє арифметичне цих шести чисел.
найдем сумму чисел
9,7*2+10,6*4=19,4+42,4=61,8
ср.=61,8.6=10,3
середнє арифметичне цих шести чисел. 10,3