Відповідь 6. Середнє арифметичне чотирьох чисел дорівнює 2,5, а середнє арифметичне інших двох

чиселдорівнює 1,75. Знайдіть середнє арифметичне цих шести чисел.​

Ответы на вопрос

Отвечает Максишко Никита.

Ответ:

2,5*4=10

1,75*2=3,5

10+3,5=13,5

13,5:6=2,25

Отвечает Пантель Бодя.

Ответ:

0,7083

Пошаговое объяснение:

середнє арифметичне цих чисел буде рівне сумі, що ділиться на кількість чисел. Сума цих чисел 2,5+1,75=4,25. Кількість чисел 2+4=6. Отже середнє арифметичне 4.25÷6=0,708333