Знайдіть похідну функції y=x^2-1


Ответы на вопрос

Отвечает Чувашов Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Формула за допомогою якої знаходимо похідну:

(х^n)' = n•x^(n-1)

Розв'язок:

(х²)' = 2•х^(2-1)•(х)' = 2•х

(х)'= 1

Отже, (х²-1)'= 2х