До розчину 320г з масовою часткою цукру 15% долили 280мл води .Обчисліть масову частку цукру в

утвореному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Dzerzhinsk Luxorhookah.

Объяснение:

1)знаходимо масу цукру

m= 320*0,15=48г

2) знаходимо масу нового розчину

m2= 320+280=600г

3) знаходимо масову частку цукру в новому розчині

w2= (48/600)*100%= 8%