У школі 400 учнів. 15% з них відвідує математичний гурток. Скільки учнів відвідує гурток?​


Ответы на вопрос

Отвечает Русланкызы Нурай.

Ответ:

60 учнів

Пошаговое объяснение:

400/100*15=60(уч)

Отвечает Макарова Ангелина.

Ответ:

60

Пошаговое объяснение:

400*0,15=60