Площа двох ділянок дорівнює 48 га. Знайди пло- щу кожної з ділянок, якщо площа першої на 12 га

меншаза площу другої.ПОМОООГИИТЕЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гришко Владислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х+( х+12)=48

2х+12=48

2х=48-12

2х=36

х=36:2

х=18 -  площа першої ділянки

18+12=30- площа другої ділянки