Задача. Пдоща двох ділянок поля дорівнює 68 га. Знайди площу кожної з ділянок, якщо площа першоі

ділянки на 14 га менша за площу другої.

Ответы на вопрос

Отвечает Воздвиженский Вован.

Ответ:

41 та 27

Пошаговое объяснение:

нехай площа першої ділянки Х, тоді площа другої Х-14

x+x-14=68; 2x=68+14;

2x= 82; x=82/2=41 га - площа першої ділянки

41-14=27 га - площа друшої ділянки