Для вибірки, заданої рядом: 8, 8, 1, 3, 2, 5, 3, 5, 6, 5, 9, — знайдіть розмах, моду, медіану та

середнє значення.

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Мода вибірки: 5 ( число яке попадається найчастіше і буде модою вибірки)

Медіана вибірки: 5 ( якщо у вибірці непарна кількість чисел то число яке їх розділяє і є медіаною)

Середнє значення: 8+8+1+3+2+5+3+5+6+5+9/11=55/11=5 (додати всі числа вибірки і поділити на їхню кількість)

Незнаю що таке розмах(