Для вибірки, заданої рядом: 4, 5, 3, 2, 1, 2, 0, 7, 2, 7, 8 - знайдіть моду, медіану та середнє

значення

Ответы на вопрос

Отвечает Андриянов Влад.

Для знаходження моди потрібно знайти найбільш поширене значення в ряді.

мода - 2

Середнє значення, також відоме як середнє арифметичне, обчислюється шляхом додавання всіх значень в ряді та поділу на їх кількість. Для даного ряду:

4 + 5 + 3 + 2 + 1 + 2 + 0 + 7 + 2 + 7 + 8 = 41

Середнє значення = 41 / 11 = 3.727 (заокруглюємо до трьох десяткових знаків)

Медіана - це значення, яке розташоване посередині в упорядкованому ряду. Для знаходження медіани потрібно спочатку упорядкувати ряд у порядку зростання:

0, 1, 2, 2, 2, 3, 4, 5, 7, 7, 8

Ряд має 11 елементів, тому медіана буде значенням, що розташоване на позиції (11 + 1) / 2 = 6-го елемента. В даному випадку, медіана дорівнює 3.