2) Секундна стрілка годинника вдвічі длінніша за хвилинну. У якій стрілки лінійна швидкість більша

і у скільки разів ?

Ответы на вопрос

Отвечает Носова Вероника.

Відповідь:

Пояснення:

Лінійна швидкість точки на обертовому тілі визначається як добуток кутової швидкості на радіус. Кутова швидкість секундної та хвилинної стрілок однакова, оскільки вони обертаються навколо своєї осі з однаковим періодом. Оскільки радіус секундної стрілки вдвічі більший за радіус хвилинної стрілки, то лінійна швидкість секундної стрілки також вдвічі більша за лінійну швидкість хвилинної стрілки.

Отвечает Borodin Maxim.

Ответ:

Дано R2- длина часовой стрелки (годичника)

R1=2*R2 - длина секундной стрелки

T1=60 с - период секундной

T2=12*3600 с - период часовой

V1=2*π*R1/T1

V2=2*π*R2/T2

V1/V2=R1*T2/R2*T1=2*T2/T1=2*12*3600/60=24*60=1440

Объяснение: