Із генеральної сукупності маємо вибірку: 9; 10; 8; 9; 13; 6; 6; 7; 9; 10; 10; 11; 10; 12; 11; 7; 9;

8; 9; 9; 6; 7; 8; 10; 7; 9; 8; 9; 8; 12. За даними цієї вибірки знайдіть: 1. моду ряду розподілу 2. медіану ряду розподілу 3. розмах варіації4.середнє арифметичне ряду розподілу(А)9(Б)6(В)7(Г)8,9(Д)5С генеральной совокупности имеем выборку: 9; 10, 8; 9; 13; 6; 6; 7, 9; 10, 10, 11; 10, 12; 11; 7, 9; 8; 9; 9; 6; 7, 8; 10, 7, 9; 8; 9; 8; 12. По данным этой выборки найдите:1. моду ряда распределения2. медиану ряда распределения3. размах вариации4. Среднюю арифметическое ряда распределения

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Никита.

Ответ:

Медіа́на— серединне значення ранжованої вибірки

Дана вибірка5,6,4,4,10,12,8,9,8,2.  Впорядковуємо вибірку у порядку зростання і  отримуємо  2,4,4,5,6,8,8,9,10,12. Усіх цих чисел є 10. Серединою ряду є числа  6 і 8. Для того щоб знайти медіану, шукаємо середнє арифметичне значення цих чисел

(6+8)/2=14/2=7.

Відповідь: медіаною вибіркм є число 7.

Пошаговое объяснение: