Розв'язати рівняння 5·(х - 3) -12 = 7·(-х - 13) + 16. Введіть у поле тільки число, що є розв'язком

рівняння (без букви х):

Ответы на вопрос

Отвечает Писарев Костя.

Ответ:

5·(х - 3) -12 = 7·(-х - 13) + 16

5х-15-12=7х-91+16

5х-7х=15+12+16-91

-2х= - 48

х=-48 : (-2)

х=24