1. Знайдіть значення виразу – 2X – 1, якщоX= - 1.​


Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Данил.

Ответ:2х-1 х=-1

2×-1-1=-2-1=-3

Відповідь:-3

Пошаговое объяснение: