Знайти середнє арифметичне чисел 3,4; 5,2; 6,1; 1,3.Помогите пожалуйста ​


Ответы на вопрос

Отвечает Амирова Аружан.

Відповідь:

4

Покрокове пояснення:

Середнє арифметичне - це сума чисел , поділена на їх кількість . Тож середнє арифметичне ціх чисел дорівнює :

(3,4 + 5,2 + 6,1 + 1,3)/4 = 16/4 = 4