Миколка задумав число, помножив його на 8, від отриманого добутку відняти 400, додам 40 і отримав

200. Яке число задумав Миколка?

Ответы на вопрос

Отвечает Дюбанова Ира.

Ответ:

200-40=160

160+400=560

560:8=70

Отвечает Бродский Иосиф.

Ответ:

1)200-40=160 - після того як він помножив його на 8 і від отриманого добутку відняв 400;

2) 160+400=560 - після того як він помножив задумане число на 8 ;

3)560÷8=70 - задумане число

Познач будь ласка мою відповідь найкращою