Миколка задумав число помножив його на 8 від отриманого добутку відняти 400 додав 40 і отримав 200

яке число задумали

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренкова Надежда.

Ответ:

70

Пошаговое объяснение:

нехай микола задумав число=у

він помножив це число на 8 та отримав 8у

від добутку 8у відняв 400 маємо  8у-400

додав 40 маємо 8у-400+40 і отримав 200 то

8у-400+40=200 перенесемо числа в праву сторону а множник з невідомим залишему в лівій частині отримаємо

8у=200+400-40 порахуємо

8у=600-40

8у=560 щоб дізнатися чому дорівнює у ми поділему на числе яке стойть при у

у=560 ділити на 8 отримуємо

у=70

перевіримо

70помножити на 8

70*8=560

відняти 400

560-400=160

додав 40

160+40=200

і ми отримали200