Микола задумав число , помножив його на 8 , від отриманого добутку відняв 400, додав 40 й отримав

200 . Яке число задумав Миколка ?

Ответы на вопрос

Отвечает Асташин Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8x-400+40=200

8x=200-40+400=560

x=560/8=70

Отвечает Федів Антон.

Відповідь:

x = 70 - число, яке задумав Микола

Покрокове пояснення:

Нехай х буде число, яку задумав Микола, тоді:

8x - 400 + 40 = 200

8x = 200 - 40 + 400

8x = 560

x = 560/8

x = 70 - число, яке задумав Микола