Автобус і вантажна машина, швидкість якої на 17 км/год більша від швидкості автобуса, виїхали

одночасно назустріч одне одному із двохміст, відстань між якими складає 459 км. Визнач швидкості автобуса йвантажної машини, якщо відомо, що вони зустрілися через 3 год післявиїзду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Відповідь:

  швидкість автобуса = 68 км/год

  швидкість вантажного автомобіля = 85 км/год

Покрокове пояснення:

  Нехай швидкість автобуса = х

  а швидкість вантажного автомобіля - х + 17

 Складемо рівняння:

  додаємо їхні швидкості

  (х+х+17)

 Множимо на 3 (бо їхали 3 години)

  (х+х+17)*3

  І це дорівнює 459, бо, для того щоб зустрітись в сумі вони          подолали 459 км

  (х+х+17)*3=459

  Розв'язання:

  (х+х+17)*3=459

  2х+17=459/3

  2х+17=153

  2х=153-17

  2х=136

  х=136/2

  х=68