ВНИМАНИЕ!Даю 30 балов!Задача:Токар має виконати за 12 днів.Щодня перевиконуючи норму на 15

деталей,він за 6 днів роботи не тільки виконав замовлення, а й додатково зробив 30 деталей.Скілбки деталей виготовляв токар щодня?Прошу помоч!Только розв'яжіть РІВНЯННЯМ.Заранее спасибо!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гимон Алина.

Ответ:

25 деталей- виготовляв токар.

Пошаговое объяснение:

х - норма

(х+15)*6-30=12*х

6х+90-30=12х

6х=60;

х=10

10+15=25 деталей - виготовляв токар.