Довжина кола дорівнює 14/7 см. Чому дорівнює площа круга такого ж радіуса​


Ответы на вопрос

Отвечает Слепченко Рома.

Пошаговое объяснение:

довжина кола - 2πR

2*22/7*R=14/7

44/7*R=14/7

R= 14/7*7/44

R=14/44= 7/22

R=7/22 см

площа круга - πR²

S=22/7*(7/22)²= 22/7*7/22*7/22= 7/22

π равно 3,14 или 22/7