Доведи що значення виразу не залежить від значення змінної:-0,8(x•3)+0,2(4x-7)=​


Ответы на вопрос

Отвечает Пальцева Даша.

Ответ:

-3,8

Пошаговое объяснение:

-0,8(x • 3) + 0,2(4x - 7) =

-0,8х - 2,4 + 0,8х - 1,4 =

-2,4 - 1,4 = -3,8