Запитання 1 Яке з наведених рівнянь має такі ж корені, що й рівняння 7-6X =9+2х-6х + 2x = 9-7-6х

-2х = 9-7-6х-2х = 97-6х - 2x = -9-7​

Ответы на вопрос

Отвечает Постоногов Вадим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7-6X =9+2х

-6х-2х=9-7

-8х=2

Х=2:(-8)

Х=-0,25

-6х -2х = 9-7

-8х=2

Х=2:(-8)

Х=-0,25