Човен плив 5 годин за течією ріки й 4 години проти течії, який шлях подолав човен за весь час

руху, якщо швидкість течії ріки2 км/год, а власна швидкість човна 12 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Лера.

Ответ:

110км

Пошаговое объяснение:

5*(12+2) + 4(12-2) = 5*14 + 4*10 = 70+40 = 110км преодолела лодка за все время движения