Велосипедист проїхав 3 км за 15 хвилин. Скільки кі- лометрів він пройде за 45 хвилин, якщо

рухатиметьсяз тією самою швидкістю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Никита.

Ответ:

1) 3 км = 3000 м; 3000 : 15 = 200 (м/хв) — швидкість;

2) 200 • 45 = 9000 (м) — проїде велосипедист. 9000 м = 9 км.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Дёмина Надежда.

Ответ:

225

Пошаговое объяснение:

1) 15:3=5

2)45*5=225