Велосипедист проїхав 3 км за 15 хвилин. Скільки кі- лометрів він проїде за 45 хвилин, якщо

рухатиметься з тією самою швидкістю?

Ответы на вопрос

Отвечает Токарев Макс.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3 км = 15 мин

х км = 45 мин

3/х = 15/45

х = 3*45 / 15

х = 135/15

х = 9

Ответ : 9 км