Бічне ребро правильної чотирикутної піраміди дорівнює L і нахилене до площини основи від кутом

альфа. Знайдіть об’єм піраміди.

Ответы на вопрос

Отвечает Глухова Валерия.

Ответ:

v =  \frac{2}{3}  \times  {l}^{3}  \times  {cos}^{2}  \alpha  \times sin \alpha

Пошаговое объяснение:

решение во вложении