Срочно! Дві бригади робітників, працюючи разом, проклали 828 м дороги. У першій бригаді 4

робітники, а в другій - 5 робітни- ків. Скільки метрів дороги проклала кожна бригада окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Ева.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4 + 5 = 9 робітників  в двох бригадах

828 : 9 =92 м прокладали за день

92* 4 = 368 м проклала перша бригада

92 * 5 = 460 м проклала друга бригада