4,8х та знайди його значення, якщо x = 0,01; 0,1; 10; 100.1361. Спрости вираз 1,2а + 4,9а – 5,8а

та знайди йогозначення, якщо a = 100; 10; 0,1; 0,01.​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4,8х та знайди його  значення, якщо x = 0,01; 0,1; 10; 100.

4,8х=4,8 * 0,01=0,048

4,8х= 4,8 * 0,1 = 0,48

4,8х= 4,8 * 10 = 48

4,8х= 4,8 * 100 = 480

Спрости вираз 1,2а + 4,9а – 5,8а та знайди його  значення, якщо a = 100; 10; 0,1; 0,01.​

1,2а + 4,9а – 5,8а = 6,1а-5,8а= 0,3а

0,3а= 0,3 * 100= 30

0,3а= 0,3 * 10= 3

0,3а= 0,3 * 0,1= 0,03

0,3а = 0,3 * 0,01 = 0,003