всього з чотирьох ділянок фермер зібрав 1785 кг картоплі. З першої ділянки він зібрав у 4 рази

менше,ніж із другої,а з третьої-у 2 рази більше,ніж з четвертої ,а з другої і четвертої-порівну. Скільки зібрано картоплі з кожної ділянки окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Гутич Андрій.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 - х

2 - 4х

4 = 4х

3 - 2*4х

х + 4х + 4х + 8х = 1785

17х = 1785

х = 1785 : 17

х = 105

1 = (х) = 105 кг

2 = (4х) = 420 кг

3 = (2*4х) = 2 * 420 кг = 840

4 = (4х) = 4 * 105 = 420 кг

105 + 420 + 840 + 420 = 1785