1. (1 бал) Напишіть найбільше чотирьохзначне число. А) 4989; Б) 4999; В) 9999. 2. (1 бал)

Зменшіть суму чисел 5327 і 3258 на 1846; А) 233; Б) 223; В) 589; 4. (1 бал) Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 43 см. Бічна сторона 14 см. Знайдіть основу трикутника.5. (2 бали) Виконайте дії 6. Розв'яжіть рівняння 18,63: (4,3+x) = 2,3. 7. Всього з трьох ділянок фермер зібрав 1784 кг картоплі. З першої ділянки він зібрав у 4 рази менше, ніж із другої, а з третьої у 3 рази більше, ніж з другої. Скільки - зібрано картоплі з кожної ділянки окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Исупова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.9999

2.(5327+3258)-1846=6739

4.14*2=28; 43-28=15 основа