СРОЧНО!!!!!!!!! обчисли довжину кола та площу круга, якщо: діаметр кола дорівнює 16 см. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Матрохин Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює : С= пd = 3,14 * 16= 50,24 см

Площа круга дорівнює: S=п*R^2    найдем радиус R=d/2=16/2=8 см

S=3,14*8^2 =200,96 см2