Знайдіть натуральні розв'язки нерівності 2 1/2< х/2 <4​


Ответы на вопрос

Отвечает Уминский Владислав.

Ответ:

x=5;6;7

Пошаговое объяснение:

2\frac{1}{2}

2\frac{1}{2}

2\frac{1}{2}