1. Розмiстiть числа у порядку спадання: -3,2; 9,4; 0,6; -7,8; 18,6; 6; 0; 191. Розмiстiть числа у

порядку спадання: -3,2; 9,4; 0,6; -7,8; 18,6; 6; 0; 19. 2. Мiж якими послідовними цілими числами міститься число A) -3,2; Б)-2- B) 1,75. Запшіть відповідн нерівності. 3. ЗНАЙДІТЬ Усi пiлi розв'язки нерівності та укажіть найменший розв'язок: -5 < x < 6.7. 4. Знайшшiть значення виразу /х/- у), якщо x=. 41.7.y=35.3. 5. Розв'яжіть рівняння 6.8 - |x| = 5.8.

Ответы на вопрос

Отвечает Грабовский Вова.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 19;18,6; 9,4;6 ; 0,6 ; 0 ;-3,2 ; -7,8

2) А) -4<-3,2<-3

Б) -3<-2<-1

В) 1<1,75<2

3) -5<х<6,7

-4 -3 -2 -1 0 1 2 3 4 5 6

наименьший -4

4) |х|-у= |41,7|-35,3= 41,7-35,3=6,4

5) 6,8-|х|=5,8

6,8-х=5,8 х=1

6,8- (-х)=5,8 6,8+х=5,8 х=-1