Допоможiть 1. Порівняйте числа: А) – 2 і 78, Б) – 7,3 і – 3,7 В) - 1 4 і - 1 5 2. Розмістіть

числа у порядку зростання: -9,8; 6; - 3,7; 0; 3,8; 7,8; - 8,4. 3. Між якими послідовними цілими числами міститься число: А) – 1,5; Б) – 4 1 3 ; В) 0,35. Запишіть відповідні нерівності. 4. Знайдіть усі цілі розв’язки нерівності та укажіть найменший розв’язок: А) -8,4 < х < 4. Б) -5 < х < 6,7. 5. Знайдіть значення виразу | x | - | y |, якщо х = - 41,7, у = 35,3.

Ответы на вопрос

Отвечает Селедцов Андрей.

Ответ:

1. а) -2 < 78;  б) -7,3 < -3,7;   в)  1/4  > -1/5

2. По порядку возрастания:  -9,8;  -8,4;  -3,7;  0;   3,8;   6;   7,8

3.  а)   -1,5 между -1 и -2

    б)   -4 1/3 между -4 и -5

    в)    0,35 между 0 и 1

4. А) при х = -8; -7; -6; -5; -4; -3; -2; -1; 0; 1; 2; 3

   Б)  при х = -4; -3; -2; -1; 0; 1; 2; 3; 4; 5; 6

5.  6,4

Пошаговое объяснение:

1. а) -2 < 78;  б) -7,3 < -3,7;   в)  1/4  > -1/5

2. По порядку возрастания:  -9,8;  -8,4;  -3,7;  0;   3,8;   6;   7,8

3.  а)   -1,5 между -1 и -2

    б)   -4 1/3 между -4 и -5

    в)    0,35 между 0 и 1

4. А) -8,4 < х < 4   при х = -8; -7; -6; -5; -4; -3; -2; -1; 0; 1; 2; 3

-8,4 < -8 < 4 - наименьшее решение

Б) -5 < х < 6,7   при х = -4; -3; -2; -1; 0; 1; 2; 3; 4; 5; 6

-5 < -4 < 6,7 - наименьшее решение

5.  |x| - |y|, при х = - 41,7, у = 35,3.

|x| - |y| =  |-41,7| - |35,3| = 41,7 - 35,3 = 6,4