на семи картках написано по одній літері "А", "Т", "У", "О" ,"С", "Б", "Р". навмання вибирають 5

карток і розставляють в ряд зліва направо. знайти ймовірність того, що ожержане слово закінчується голосною

Ответы на вопрос

Отвечает Четвертакова Людмила.

Відповідь:

0.4285714286

Покрокове пояснення:

Р=С(6,4)×С(3,1)/С(7,5)=3/7=0.4285714286