З овочесховища відправили 750кг овочів до трьох крамниць. До першої і другої крамниці

відправили550кг овочів, до другої і третьої - 500кг.Скільки кілограмів овочів відправили до кожної крамниці окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.

Ответ:

1- 200; 2- 350; 3- 150;

Пошаговое объяснение:

1

550

2. 750

500

3

750-550= 200 -1 крамниця

550-200= 350 -2крамниця

500-350= 150 -3 крамниця