Коли троє поросят разом стали на вагу, вона показала 75 кг. Маса першого і другого поросят разом

— 52 кг, а другого і третього — 48 кг.Яка маса кожного поросяти?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шулев Андрей.

Розв'язання:

1) 75 – 52 = 23 (кг) – маса третього поросяти
2) 75 – 48 = 27 ( кг) – маса першого поросяти
3) 52 – 27 = 25 ( кг) – маса другого поросяти
Відповідь: маса першого поросяти 27 кг, другого – 25 кг, третього – 23 кг