Мама розклала 45кг помідорів порівно в 5 відер в 32кг помідорів в 4 ящики. Ск. кг помідор в 1 відрі

і в 1 ящику. На ск. кг помідорів більше у відрі ніж у ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Воскресенская Мария.

Відповідь:

9кг, 8кг, 1кг

Покрокове пояснення:

45 : 5 = 9 (кг) - у кожному відрі

32 : 4 = 8 (кг) - у кожному ящику

9 - 8 = 1 (кг) - на стільки помідорів у відрі більше ніж у ящику