Корівка Миня полилавала городину. На капусту вона витратила 6 відер води, на буряки - 3 відер води,

а на помідори - на 5 відер більше, ніж на буряки. Скільки всього відер води витратила корівка Миня на полив городини?

Ответы на вопрос

Отвечает Расколов Костя.
Миня витратила 6+3+3+5=17 вiдер води на полив городини.
Отвечает Поснов Евгений.
Капуста-6 ведер
буряки-3 ведра
помидоры-?, на 5 б, чем на буряки
Всего-?
3+5=8 (в)-на помидоры
6+3+8=17 (в.)
Ответ: 17 ведер всего