У чотири ящики поклали 83,56 кг помідорів . У другому ящику було 30,31 кг помідорів що на 9,61 кг

больше , ніж у першому ящику і на 0,9 кг більше ніж у третьому ящику На скільки кілограмів помідорів у четвертому було менше ніж у другому?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чуев Егор.

Ответ:

27,17 кг

Пошаговое объяснение:

1) 30,31-9,61=20,7 кг было в первом ящике

2) 30,31-0,9=29,41 кг было в третьем ящике

3) 83,56-20,7-29,41-30,31=3,14 кг было в четвертом ящике

4) 30,31-3,14=27,17 кг меньше в четвертом ящике