маса козеняти, поросяти і теляти 138 кг. Маса козеняти і поросяти -82 кг, а маса теляти і поросяти

- 121 кг. Визначте масу кожної тварини

Ответы на вопрос

Отвечает Зузулина Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 138 - 121 = 17 ( кг ) маса козеняти                                                                                              

2) 82 - 17 = 65 ( кг ) маса поросяти

3) 121 - 65 = 56 ( кг ) маса теляти