маса козеняти, поросяти і теляти 140 кг. Маса козеняти і поросяти - 80 кг, а маса теляти і поросяти

- 119 кг. Визначте масу кожної тварини окремо.

Ответы на вопрос

Отвечает Демонов Роман.

Ответ:

1) 140-80 = 60 кг - маса теляти

2)140-119= 21 кг - маса козеняти

3) 60 + 21 = 81 кг - маса теляти і козеняти

4) 140 - 81 = 59 кг - маса поросяти