Маса індичати 3 кг,маса поросяти на 7кг більша,а маса теляти 30кг.яка маса поросяти і теляти

разом????

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппович Никита.

3+7=10 масса поросенка

10+30=40 кг маса поросяти і теляти разом

Отвечает Райская Настя.

3+7=10кг.маса поросяти,         30+10=40кг,маса поросяти і теляти разом.