маса козеняти, поросяти і теляти 65 кг. Маса козеняти і поросяти -82 кг, а маса теляти і поросяти -

121 кг. Визначте масу кожної тварини

Ответы на вопрос

Отвечает Шейд Катя.

Відповідь: маса порося - 39 кг; маса теля - 82кг, а козеняти - 43 кг

Покрокове поясння :

121 - 82 = 39 (кг) - порося

121 - 39 = 82 (кг) - теля

82 - 39 = 43 (кг)