5. Сплав містить 10% міді. Скільки кілограмів міді міститься у 420кгсплаву?​


Ответы на вопрос

Отвечает Щеголихина Даша.

Ответ: 420*10/100=420/10=42 кг.

Пошаговое объяснение: